">
Winkelwagen: 0


26,00
9,95
Dochter van het Derde Rijk

Dochter van het Derde Rijk

'Dochter van het Derde Rijk' van Melanie Dobson begint vlak voor de Tweede Wereldoorlog, wanneer het meisje Lilly wordt ontvoerd. Archeologe Hanna Tillich wordt gedwongen om Lilly te adopteren, met een SS-officier te trouwen en in een museum in Neurenberg te gaan werken. Deze gebeurtenissen zetten haar leven op zijn kop en zorgen ervoor dat ze haar vraagtekens begint te zetten bij het naziregime. Maar vraagtekens zijn gevaarlijk.

Tachtig jaar later helpt Lilly onderzoeker Ember Ellis met haar onderzoek naar de holocaust. Ember helpt op haar beurt Lilly om haar gefragmenteerde herinneringen aan die tijd een plek te geven. Ondertussen moet Ember de confrontatie aangaan met haar eigen verleden, inclusief één persoon die haar het liefst voor altijd het zwijgen zou opleggen...

'Dochter van het Derde Rijk' is een spannende dual time oorlogsroman, perfect voor lezers van Diny Costeloe en Jenna Blum.

9,95

Dochter van het Derde Rijk

EAN-code:
9789029730914

Uitgeverij:
Voorhoeve

Aantal pagina's:
398

Bindwijze:
Paperback

Levertijd:
Binnen 1 werkdag in huis!



In winkelwagen
Anderen bekeken ook:
Avé
Elise Alkema -
Avé, een jonge vrouw, wordt na de dood van haar moeder door haar vader uitgenodigd op het eiland Grimsey, IJsland. Ze hoopt hem ...
8,95
In winkelwagen
Het lied van zussen
Louise Allan -
'Het lied van de zussen' is een roman over muziek, moederschap
en dromen, en de onverbrekelijke band tussen zussen. De gelukkige kindertijd van Nora ...
9,99
In winkelwagen
Kostbaar bezit
Geesje Vogelaar-van Mourik -
Het verlies van Sammie heeft Geertje blijvend veranderd. Het diepe
verdriet en gemis blijft altijd op de achtergrond aanwezig. Dat is ook ...
9,95
In winkelwagen
Meer van deze auteur...
De vrouwen van het zwanenkasteel
Melanie Dobson -
'De vrouwen van het zwanenkasteel' is een meeslepende oorlogsroman over twee gewone mensen die op hun eigen, buitengewone manier het kwaad het hoofd ...
24,99
In winkelwagen
Het geheim van Chateau d'Epines
Melanie Dobson - 'Het geheim van Chateau d'Epines' van Melanie Dobson vertelt het spannende en
meeslepende verhaal van een jonge Franse vrouw die tijdens de Tweede
Wereldoorlog haar ...
23,99
In winkelwagen