Winkelwagen: 0


Sterren in de schemering

Sterren in de schemering

München, 1938. Een Amerikaanse journalist is vastbesloten haar vaderland op de hoogte te stellen van de groeiende tirannie in nazi-Duitsland. Maar ze moet voorzichtig zijn om geen argwaan te wekken bij de regering én bij haar baas, die vindt dat ze als vrouw minder grote klussen zou moeten doen. Een hartslagverhogende roman voor de fans van Melanie Dobson en Tricia Goyer.

€ 24,99

Sterren in de schemering

EAN-code:
9789029731560

Uitgeverij:
Voorhoeve

Aantal pagina's:
368

Bindwijze:
Paperback

Levertijd:
Binnen 1 werkdag in huis!



In winkelwagen
Anderen bekeken ook:
Baken van hoop - deel 3
Jody Hedlund - In de historische roman 'Baken van hoop' van Jody Hedlund wordt een val gezet
voor een jonge lerares.
Michigan, 1870. Tessa Taylor verhuist naar ...
€ 26,00
In winkelwagen
Op weg naar haar hart - deel 2
Tamera Alexander - Maggie Linden is een talentvol paardrijdster. Het is voor dames onmogelijk om
aan paardenraces mee te doen, en toch wil ze niets liever dan ...
€ 21,00
In winkelwagen
De zoon van Machiavelli
Catharina Botermans -
In De zoon van Machiavelli brengt Catharina Botermans Bernardo, de zoon van de beroemde Niccolò Machiavelli, grondlegger van de moderne politieke wetenschappen, heel ...
€ 22,99
In winkelwagen
Meer van deze auteur...
De radiomaker van Londen
Sarah Sundin -
As in 1940 het Duitse leger Nederland binnenvalt vlucht Aleida naar Londen. Tijdens haar vlucht raakt ze gescheiden van haar driejarige zoontje Theo. ...
€ 23,99
In winkelwagen
The Land Beneath Us
Sarah Sundin -
In 1943, Private Clay Paxton trains hard with the US Army Rangers at Camp Forrest, Tennessee, determined to do his best in the ...
€ 10,90
In winkelwagen