0


Het medaillon

Het medaillon

Het leven van twee jonge stellen wordt verwoest door de waanzin van Hitlers oorlog, maar voor altijd verbonden door het lot van één klein meisje.
Warschau, 1939. De Duitse Blitzkrieg heeft de stad verwoest. Sophie Kumiega wacht op nieuws van haar echtgenoot, piloot bij de Poolse luchtmacht. Ze richt zich op de veiligheid van haar ongeboren baby. Maar als de buren haar hulp nodig hebben, begeeft zij zich in een uiterst gevaarlijke situatie.
Nooit hadden Rosa en Itzhak Dunovich kunnen denken dat hun eerste kindje, waarnaar ze zo hadden verlangd, in het Joodse getto ter wereld zou komen. En al helemaal niet dat hun gezinnetje uiteengerukt zou worden. Maar Rosa wordt al snel geconfronteerd met een angstaanjagende realiteit: om het leven van hun dochtertje te redden, moet ze haar laten onderduiken. Haar enige hoop om hun kind na de oorlog te vinden - áls een van hen overleeft - is het halve medaillon dat ze haar dochtertje meegeeft.
Cathy Gohlke vertelt een meesterlijk verhaal over de oorlog en de nasleep ervan. Wanneer alles verloren lijkt, opent God onverwachte wegen.

Klik hier om het eerste hoofdstuk van dit boek te lezen.
€ 24,90

Het medaillon

EAN-code:
9789033130274

Uitgeverij:
Den Hertog

Aantal pagina's:
440

Bindwijze:
Paperback

Levertijd:
Binnen 1 werkdag in huis!




In winkelwagen
Anderen bekeken ook:
De verdwijning bij Loxby Manor
Abigail Wilson -
‘De verdwijning bij Loxby Manor’ van Abigail is perfect voor de fans van Julie Klassen en Sarah Ladd.

Vier jaar na een drama ...
€ 22,99
verder
Oorlogskinderen & Weeskinderen - Dubbelroman
Lody van de Kamp - Dubbelrom van Weeskinderen & Oorlogstranen.
Oorlogstranen
De Joodse Lucia wordt als klein meisje opgenomen door een rooms-katholiek
gezin. Als ze na de ...
€ 23,99
verder
Zoeken naar Daisy
Jody Hedlund -
Michigan, 1880. De houthakkersbazen zijn blind voor het morele verval
dat steeds verder oprukt in de stadjes. Bordelen en saloons groeien als
paddenstoelen uit ...
€ 24,99
verder
Meer van deze auteur...
Nachtvogel
Cathy Gohlke -
Als haar moeder overlijdt, verzamelt Lilliana alle moed en ontvlucht ze haar gewelddadige echtgenoot. Er is nog één familielid in leven: haar oudtante ...
€ 24,90
verder
Night Bird Calling
Cathy Gohlke -
From award-winning author Cathy Gohlke, whose novels have been called “haunting” (Library Journal on Saving Amelie) and “page-turning” (Francine Rivers on Secrets She ...
€ 16,90
verder