0
Al zou de vijgenboom niet bloeien

Al zou de vijgenboom niet bloeien

Boudewijn is directeur van een internationale bloemenhandel. Zijn leven draait om zakelijk succes en hij geniet ervan om zijn vrouw iedere vrijdag royaal van bloemen te voorzien. Hun riante huis geurt dan naar de bron van hun welvaart.
De enige dissonant is zijn moeder. Zij ziet in die prachtige snijbloemen een symbool van vergankelijkheid en grijpt iedere gelegenheid aan om hem daarop te wijzen. Maar een goed glas wijn helpt om zich weer te concentreren op zijn florerende onderneming.

Totdat een onzichtbaar virus een pandemie veroorzaakt. De bloemenexport stort volledig in en Boudewijn moet machteloos toezien hoe zijn zaak in korte tijd ten onder gaat. De ontdekking dat alle zekerheden wegvallen, leidt tot de grootst mogelijke verandering.

Een indringend verhaal dat grotendeels wordt verteld vanuit de beleving van Boudewijns vijfjarig zoontje Melchior, wat het verrassend luchtig én aangrijpend maakt.

Nieuwsgierig? Klik hier om het eerste hoofdstuk van dit boek te lezen!
€ 12,50

Al zou de vijgenboom niet bloeien

EAN-code:
9789033130854

Uitgeverij:
Den Hertog

Aantal pagina's:
128

Bindwijze:
Paperback

Levertijd:
Binnen 1 werkdag in huis!



   
Anderen bekeken ook:
Op weg en reis
Liesbeth Labeur - Een graphic novel over de laatste zuil in Nederland. Op weg en reis verbeeldt
een zondag uit het leven van Neeltje, een Zeeuws meisje. ...
€ 15,50
verder
Eigen wegen - midprice
Lynn Austin - 'Eigen wegen' van Lynn Austin: een klassieker over vier vrouwen die vriendschap sluiten tijdens de Tweede Wereldoorlog. Wanneer de Verenigde Staten zich ...
€ 15,00
verder
Wat ze achterliet
Ellen Marie Wiseman - Voor de liefhebbers van Kristin Hannah en Jenna Blum: Wat ze achterliet van
Ellen Marie Wiseman is een ontroerende roman over een moeder ...
€ 22,99
verder
Meer van deze auteur...
Een zeker man had een vijgenboom
Monica Nieuwenhuijse-Thijsen - Danjuma woont met zijn moeder in het noorden van Nigeria. Steeds meer geruchten
bereiken hem dat christenen in dit deel van Nigeria hun leven ...
€ 19,90
verder
Een dagje andersom - en 49 andere leuke, spannende en ontroerende verhalen!
Monica Nieuwenhuijse-Thijsen - 49 leuke, spannende en ontroerende verhalen van Monica Nieuwenhuijse-Thijsen.
€ 3,50
verder