0


Zoon van Hamas

Zoon van Hamas


Waargebeurd verhaal van terreur, verraad, politieke intriges en
onmogelijke keuzes.

Wat gaat er schuil achter het masker van Hamas? Is er hoop voor het
Palestijnse volk? Bestaat er een oplossing voor het Palestina-conflict? Wat
gebeurt er in Israëlische gevangenissen?

De Groene Prins werd hij genoemd. Palestijn en toegewijd moslim. Zoon
en beoogd opvolger van één van de meest vooraanstaande
Hamas-leiders. Insider in de Palestijnse politiek. Hij onderging
Israëlische gevangenschap en martelingen.

Uit liefde voor zijn volk sloot hij een pact met Shin Beth, de
Israëlische geheime dienst en spioneerde voor Israël. Hij trotseerde
de toorn van familie en vrienden door christen te worden.

€ 19,99

Zoon van Hamas

EAN-code:
9789043521703

Uitgeverij:
Kok

Aantal pagina's:
270

Bindwijze:
Paperback

Levertijd:
Binnen 1 werkdag in huis!




In winkelwagen
Anderen bekeken ook:
Waar rook is
Grace Hitchcock - ‘Waar rook is’ van Grace Hitchcock is een wervelende mix van humor, spanning en romantiek, voor de liefhebbers van Deeanne Gist en Karen ...
€ 21,99
verder
Een meisje op Schindler's list
Rena Finder - Het indrukwekkende, waargebeurde verhaal van een meisje dat de Holocaust overleefde dankzij Oskar Schindler.
€ 13,99
verder
Des Heeren zorg voor de Zijnen
P.J. Baale - Ondanks al het hunne zorgt de Heere met een nimmer aflatende zorg voor de Zijnen. Ook voor dit tijdelijke leven. Een tweetal voorbeelden ...
€ 2,95
verder
Hannelore
Frank Krake - Hannelore groeide vanaf haar derde op in de sekte 'Gemeente Gods', waar haar ouders actief lid van waren. Het leven speelde zich deels ...
€ 22,99
verder
Van regenwoud tot bergtop - reisverhalen
Jan W. Klijn -
Met fotokatern.
In 'Van regenwoud tot bergtop' beschrijft Jan W. Klijn bijzondere en persoonlijke reisverhalen van een echte avonturier. De Etna beklimmen, orgels ...
€ 19,99
verder